Showbiz

Familja Lipa për vizitën në Tiranë: Përvojë unike

Babai i Dua Lipas, Dukagjin Lipa ka komentuar nëpërmjet Instagram mbresat që i la vizita në Tiranë. Familja Lipa takuan kryeministrin Rama, kryebashkiakun Veliaj dhe ambasadoren amerikane Yuri Kim, por më shumë përshtypje Dukagjinit duket se i ka lënë vizita në rezidencën mbretërore të Shqipërisë.

Dukagjin Lipa falenderon të afërmit e tij u ndjenë pjesë e familjes shqiptare.

STATUSI NGA DUKAGJIN LIPA , Vizita në Rezidencën Mbretërore Shqiptare me Kryeministrin shqiptar Z. Edi Rama ishte një përvojë unike. Faleminderit shumë që na bëtë të ndjehemi pjesë e familjes suaj. Me dashuri dhe respekt. Familja Lipa.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: