fbpx
Showbiz

Fansat nuk do e presin mirë lajmin, Tuna merr vendimin drastik

Këngëtarja Tuna, ka vendosur të shkëputet përkohësisht nga muzika. Burime pranë “Prive” kanë bërë me dije se në muajt në vazhdim nuk do të ketë ndonjë projekte të reja nga këngëtarja. Gjithashtu ajo nuk do të shfaqet më në publik dhe duket se ky është një vendim personal i këngëtares.

Gjatë periudhës së izolimit këngëtarja e kaloi në Amerikë e cila u rikthye me një koncert në Gostivar, i cili u bë edhe shkak për aludimet që u ngritën për një shtatzani të mundshme, për arsye se vetë këngëtarja u shfaq me bark më të fryrë se zakonisht.

Disa ditë më vonë ajo vërtetoi se këto lajme nuk ishin të vërteta, duke postuar në llogarinë e saj të Instagramit një foto duke pozuar me bikini e cila shfaqej me të njëjtat forma trupore si më parë. Por, ky vendim që ka marrë mund të ketë lidhje me shtatzaninë e dytë për të cilën ajo dëshiron ta mbajë të fshehur, ku në këtë mënyrë mund të kalojë muajt e ëmbël e qetë.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button