Showbiz

Fation Kuqari e thotë hapur: Melisa është personi më fallco!

Fation Kuqari është një nga personazhet më të njohura nga Për’puthen, i cili doli nga program pas sherrit të ndodhur me Erin. Së fundmi Fationi është pyetur për personin më fallco në emision, dhe pa u menduar dy herë ai ka thënë emrin e Melisës. Sipas tij ajo vazhdon të mos jetë vetvetja në emision.

Kujtojmë se Fationi e ka akuzuar Melisën se ka kryer marrëdhënie seksuale jashtë programit, por deri më tani nuk ka përmendur prova, edhe pse thekson që ka emra.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close