Showbiz

Fejesë në Big Brother VIP, kosovari i propozon fejesë kësaj banorje

Mbrëmë gjatë spektaklit, banorët kanë komentuar sjelljen e njëri-tjetrit në shtëpinë më të famshme në Shqipëri në “Big Brother VIP”. Ndërsa në një moment disa prej banorëve kanë thënë se Beniada shkon më shumë me Pajtimin se sa Sara, e që kjo fjalë e bëri këtë të fundit të nervozohej dukë thënë se këtu nuk është në konkurrencë me askënd.

Por, pas përfundimit të spektaklit, banori kosovar, Pajtim Krasniqi (DJ PM), i “propozoi” për fejesë Sarës. Ky moment kaloi me puthje e përqafime të dyshes dhe të qeshura nga DJ Dagz e Sabiani. Express

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: