Showbiz

Fifi flet për Flori Mumajesin: Është pika ime e dobët…

Së fundmi këngëtarja e njohur Fifi ka realizuar një mini-intervistë me ndjekësit e saj në Instagram, ku i është përgjigjur shumë pyetjeve kurioze. Një ndër pyetjet që një ndjekësi i kishte drejtuar ishte: Çfarë është për ty Flori Mumajesi?

Fifi nuk ka ngurruar t’i përgjigjet duke bërë lëmsh rrjetin. Ajo është shprehur se Flori Mumajesi është pika e saj e dobët. “Pika e dobët”, ia ka kthyer këngëtarja.Kohë më përpara u aludua se Fifi dhe Flori ishin në një lidhje dashurie, por nga asnjë prej tyre nuk i pranoi këo aludime. Mesa duket këngëtarja sërish ka rilindur thashethemet për marrëdhënien e tyre.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: