fbpx
Showbiz

Fifi tregon herën e saj të parë me një djalë: Atij i thashë ‘po uaaaa qenka e…’

Kengetarja e talentuar dhe e shume komentuar se fundmi ne mediat roze, Fifi, teksa ishte e ftuar në emisionin “Treshat”, ka folur më shumë për jetën private e ka treguar se puthjen e parë e ka dhënë në moshën 17-vjeçare.

Këngëtarja tregoi se nuk ishte një eksperiencë aspak e bukur për të.

“Kam puthur 17-vjeçe. Puthja më pa lidhje në botë, e t.merrshme. Ishte shumë e t.merrshme, nuk e di nuk më ka pëlqyer fare, ishim në shkollë. Më puthi por nuk më pëlqeu. Kam qejf që kur ta bëj diçka të ndihem mirë, por ajo nuk më bëri të ndihem mirë. Thjesht e bëri dhe i thashë po ua qenka e shpifur”, u shpreh Fifi.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button