Showbiz

Fifi zbulon çfarë vendi zë Graniti në jetën e saj

Këngëtarja e njohur, Fifi, ishte mbrëmjen e djeshme në studion e “Big Brother VIP”, ku ndodhej dhe ish-banori, Granit Cana. Në një moment, moderatorja e dashur për publikun, Arbana Osmani, e pyeti se çfarë vendi zë modeli në jetën e saj. Në një moment, moderatorja e dashur për publikun, Arbana Osmani, e pyeti se çfarë vendi zë modeli në jetën e saj. Fifit deklaroi se Granitin e ka shok, pavarësisht gjërave që ka parë kur ka dalë nga shtëpia

“Graniti do jetë miku im dhe pavarësisht gjërave që kam parë kur kam dalë jashtë i nderuar Cana nga Gjakova, pavarësisht çdo gjëje që është hiperbolizu, pavarësisht çdo gjëje që ka shkaktu tensione në familjet tona, unë jam një njeri që fal”, tha ajo.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: