fbpx
Showbiz

Flori, i lidhur me Kejsin apo Fifin? Ja e ‘vërteta’

Flori Mumajesi ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave së fundmi për jetën e tij private. Një herë u përfol se ishte lidhur me Fifin e një herë tjetër me Kejsin, po duket se gjithçka ka mbetur në kuadër të thashethemeve.

Të tre ndodheshin mbrëmjen e sotme në “Shiko kush luan” ku gjatë një loje, Kejsi duhet të zgjidhte se me kë do martohej dhe Flori i tha: “Më ke mua”.  “Po kjo thotë është single, ti i thua më ke mua, nuk po marr vesh çfarë po ndodh”, i tha Luana Florit duke iu referuar faktit që Kejsi në një prej lojërave tha se është single. “Kejsin e ka dashnore, mua më ka grua, na ka të dyjave”, i tha Fifi me humor duke i bërë të gjithë të qeshin.syri

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button