Showbiz

Foto\ Elvana Gjata hidhet nga anija në mes të detit

Kengetarja Elvana Gjata ka habitur fansat me fotot e fundit qe ka publikuar ne faqen e saj zyrtare. Artistja ka shperndare disa imazhe ne te cilat duket se eshte hedhur nga nje mjet i madh lundrues ne det. Imazhet paraqesin Elvanen qe hedh hapin e pare jashte bordit te mjetit lundrues, me pas renien e saj dhe qendrimin mbi uje.

Kengetarja se fundi ka ardhur per publikun shqiptar me nje seri kengesh te nderthurura me ritme te muzikes shqiptare.

Vitet e fundit Elvana Gjata eshte perfolut gjate per jeten private nderkohe qe ne art duket qe ka gjetur bashkepunim frytedhenes me kompozitorin Piro Cako

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: