Showbiz

FOTO/ Ermal Fejzullahu i bën një superdhuratë vetes

Këngëtari i mirënjohur shqiptar, Ermal Fejzullahu, falë punës së palodhshme që bën, arriti ta krijojë një jetë luksoze.

Ai i ka pasion veturat e shtrenjta dhe dhurata e fundit që i bëri vetes e dëshmon këtë.Fejzullahu bleu një veturë superluksoze, të tipit “Range Rover”.Me një kërkim të thjeshtë në internet, ky tip veture del të ketë një çmim prej 80 mijë eurosh.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: