fbpx
Showbiz

FOTO/ Georgina i çmend të gjithë në Venezia

Georgina Rodriguez është padiskutim një ndër femrat më të bukura në botë, si dhe më “hot”, pasi format e saj të trupit, janë perfekte. Partnerja e yllit të Juventusit, Cristiano Ronaldo, ka pozuar para fotografëve në Venezia.

Me një fustan ngjyrë rozë të zbehtë, Georgina i ka lënë pak vend imagjinatës, duke ekspozuar këmbët e saj dhe duke pasur një dekolte të hapur. Të gjithë fotografët pas saj, ndërsa partnerja e CR7, nuk ngurroi të mbajë poza provokuese.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button