Showbiz

FOTO/ Ish-konkurrenti i njohur i ‘Përputhen’ përfshihet në aksident, Mevlani u bën thirrje ndjekësve të tij që të kenë kujdes

Ish-konkurrenti i “Përputhen”, Mevlan Shaba ka pësuar një aksident të rëndë automobilistik.

Mevlani ka ndarë në një postim në “Instastory” pamjet nga aksidenti, ku makina duket e shkatërruar.

Ai u ka bërë se fatmirësisht gëzon shëndet të plotë dhe se nuk ka asnjë të lënduar.

Mevlani u bën thirrje ndjekësve të tij që të kenë kujdes nga shpejtësia dhe pakujdesia.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close