Showbiz

FOTO/ Kledi Kadiu bëhet baba për herë të dytë

Kledi Kadiu është bërë baba për herë të dytë. Balerini i njohur shqiptar dhe partnerja e tij, Charlotte Lazzari kanë mirëpritur një djalë që e kanë pagëzuar me emrin Gabriel.

Lajmin e ka bërë me dije vetë Kledi në një postim në Instagram. Balerini ka publikuar një foto ku shihet dora e vogëlushit të porsalindur, ku ka shkruar: “Gabriel 29 Gusht 2021, 13:48”.

 

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: