Showbiz

FOTO\ Lajmi për emrin e vërtetë të Beatrix Ramosajt, reagon nëna e saj dhe tregon pasaportën

Një ndër personazhet më të komentuara të ‘Big Brother VIP’, ka qenë Beatrix Ramosaj për shkak të lidhjes së saj me aktorin e humorit, Donald Veshajt.

Ditën e djeshme, ajo u bë sërish kryefjalë e mediave pasi u raportua se emri i vërtetë i saj është Behigje Ramosaj.

Por lidhur me këtë ka reaguar vetë nëna e saj, Antigona përmes një postimi në rrjete sociale. Ajo ka publikuar pasaportën e së bijës dhe emrin e saj Beatrix. “A jeni të qartë se si e ka emrin Beatrixa”, ka shkruar Antigona

Kujtojmë që këngëtarja është kritikuar shumë për romancën që nisi brenda shtëpisë së famshme. Ndjekësit mendojnë se ajo ka ndërhyrë mes Donaldit dhe moderatores së njohur Bora Zemani.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close