Showbiz

FOTO\ Monika pa komplekse pavarësisht moshës së saj ! Del në reçipeta pranë pishinës, Donaldi “tallet” me të

Monika Lubonja e ka treguar dhe vazhdon ta tregojë që është një grua pa komplekse pavarësisht moshës së saj dhe viteve të karrierës.

Monika gjatë qëndrimit të saj brenda shtëpisë së Big Brother Vip ka treguar një anë jo shumë të njohur të saj për publikun e gjerë që e ndjek.

Ajo ka treguar se nuk ka komplekse dhe këtë e ka treguar edhe ditën e sotme. Teksa banorët ishin duke qendruar jashtē në oborr, Monikën e ka “zënë vapa” edhe pse temperaturat nuk të japin një ndjesi të tillë.

Aktorja hoqi bluzën duke treguar format trupore dhe ka qendruar vetëm me reçipeta.

Donaldit nuk mund t’i humbte një moment i tillë dhe të bënte shaka me të duke e quajtur të patonifikuar dhe me “pala”.

Diskutimi mes tyre:

Donald Veshaj: I di si i ke palat për një vizatim, jo pikturë. Del si ato ruset

Beniada Nishani: I marsh të ligat palave të Monikës ti

Monika Lubonja: More vesh. Pala ke ti që je 26-vjeç

Donald Veshaj: Po patjetër, por unë tani po të shikoj ty se nuk e nxjerr barkun ashtu.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close