Showbiz

FOTO\ Mozzik dhe Loredana prindër për herë të dytë?!

Mozzik dhe Loredana janë bërë prindër për herë të dytë. Reperja sapo publikoi një foto me foshnje në krahë, të cilën e ka bashkëngjítur me një emoji me dy fëmijë duke lënë të kuptohet se familja e tyre është shtuar me një anëtar të ri.

Referuar këtij detaji, Loredana ka zbùluar gjininë e bebit dhe mund të thuhet se Hana tanimë është bërë me një vëllaçko të vogël.

Kjo i habiti të gjithë pasi Loredana asnjëherë nuk e konfirmoi një shtatzëni të mùndshme. Menjëherë u ngritën dyshímet për këtë lajm, por në foto vihet re qartë se reperja është në shtratin e spítalit dhe për më tepër ka ‘look’-un me të cilin e kemi parë kohët e fundit.

Të njëjtin imazh e ka ndàrë edhe Mozzik në rrjetet e tij sociale, për të konfirmuar lajmin e ëmbël. Ndjékësit kanë akoma pikëpyetje, ndaj présim të reàgojë sërish çifti lídhur me këtë lajm bòmbastik.

Nga postimet e muajve të fundit, u dallua qartazi që Loredana dhe Mozzik janë kthyer së bashku por që në asnjë moment ata nuk e kanë pranuar me gojën e tyre.

Çifti janë shfaqur pranë njëri – tjetrit me postimet e ndryshme nga Milano dhe Dubai, ku sigurisht nuk mungoi dhe vogëlushja tyre Hana.

Kohët e fundit Loredana ka shprehur dhe dëshirën e një bebi tjetër, por akoma fansat nuk ishin të bindur nëse këngëtarja po i paraprinte një shtatzënie të dytë, derisa ajo në surprizoi të gjithëve me foton e fundit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: