Showbiz

FOTO/ Ndjekësja i kërkoi burrin për një natë, Elita Rudi i jep përgjigjen epike…!

Një pyetje e pazakontë i është bërë moderatores së njohur Elita Rudi, përgjigjen e së cilës e ka ndarë me ndjekësit e saj.

Moderatorja Elita Rudi ndan shpesh me ndjekësit momente nga aktivitetet e saj të përditshme dhe ato familjare. Por këtë herë ajo u has me një kërkesë paksa të pakëndshme që mund t’i ketë prishur humorin.

Në një bashkëbisedim virtual në Instagram, moderatorja është habitur nga kërkesa që i ka bërë njëra prej ndjekëseve, por përgjigja e saj ishte epike.

Krahas një postimi ndjekësja i shkruan:

A e jep burrin me qira një natë e dashur?

Ajo u përgjigj:

Kuku s’mundem me nda gjysmën e vetes./m.j

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close