Showbiz

Foto/ Nënë e katër fëmijëve, Blake Lively tregon trupin në pushimet me partnerin, Rayn Reynolds

Blake Lively tregoi trupin e saj me bikini vetëm dy muaj pasi solli në jetë fëmijën e katërt. 35 vjçarja postoi përmes Instagramit të premten, më 7 prill,  një seri imazhesh të saj dhe bashkëshortit Ryan Reynolds , në një pushim tropikal me familjen.

Në fotot seksi, Lively veshi rroba banjo që nxirrnin në pah fizikun e saj të tonifikuar. Në një foto, ylli i Simple Favor qëndron e ulur pranë pishinës me të zeza. Një tjetër selfie, në të cilën ajo veshi një bluzë bikini me model dhe pantallona gaucho, vuri në pah barkun e hollë, si nënë e katër fëmijëve. 

Aktori i Free Guy , 46 vjeç, kishte gjithashtu muskujt e tij të ekspozuar, duke veshur një bluzë të bardhë.

Dyshja – të cilët u martuan në vitin 2012 – tashmë janë prindër krenarë të tre vajzave: James, 8, Inez, 6 dhe Betty, 3, dhe fëmijën e vogël, që nuk dihet ende gjinia.

“Të kisha fëmijë, për mua, më bëri të ndihem shumë më tepër në lëkurën time ”, tha Livey .

Do të donim të kishim një familje të madhe,” shtoi ylli. “Ne të dy vijmë nga familje të mëdha,  prindërit e mi bënë katër, Blake pesë.”

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close