Showbiz

Foto nga pushimet në Shqipëri, Dua Lipa: Nuk dua të largohem kurrë nga këtu

Dua Lipa vazhdon të argëtohet dhe të shijojë pushimet në Shqipëri, ndërsa në çdo postime tregon qartazi dashurinë për këtë vend. Nga Ksamili, me pushime luksoze, këngëtarja kosovare me famë botërore, ka publikuar foto nga pushimet, ndërsa shpreh qartazi dëshpërimin.

“Nuk dua të largohem kurrë nga këtu”, shkruan ajo anglisht. Ajo prej ditësh po kalon pushimet me familjen e saj dhe të dashurin amerikan, Anwar Hadid.

Edhe ky i fundit e ka shijuar pushimin në Shqipëri, ndërsa disa herë ka postuar për historinë e lashtë të vendit tonë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: