fbpx
Showbiz

FOTO/ Si duken sot fëmijët e famshëm

Faqja e njohur ‘Bright Side’ ka sjellur disa foto të fëmive të cilat më rolet e tyre lanë mbresa. Sot janë rritur dhe duken shumë ndryshe nga hera e fundit që i kemi parë. Disa ende nuk e kanë humbur mimikën prej fëmijëve por disa të tjerë kanë ndryshuar aq sa nuk njihen. Ju ftojmë të ndiqni fotot e mëposhte për të parë ndryshimin.

Image

Carla Diaz (Clone)
Image

Sthefany Brito (Clone)
Image

Christian and Joseph Cousins (Twin Sitters)
Image

Nicholle Tom (Beethoven)
Image

Christopher Castile (Beethoven)
Image

Jake Lloyd (Star Wars Episode I: The Phantom Menace)
Image

Michael Conner Humphreys (Forrest Gump)
Image

Hanna R. Hall (Forrest Gump)
Image

Edward Furlong (Terminator 2: Judgment Day)
Image

Camila Bordonaba (Rebelde Way)Image

Luisana Lopilato (Rebelde Way)
Image

Barret Oliver (The Neverending Story)
Image

Noah Hathaway (The Neverending Story)Image

Tami Stronach (The Neverending Story)
Image

Bug Hall (The Little Rascals)Image

Brittany Ashton Holmes (The Little Rascals)Image

Zachary Mabry (The Little Rascals)

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button