fbpx
Showbiz

FOTO/ Surprizon Meta, 75 trëndafila të bardhë për ditëlindjen e Sali Berishës

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta ka uruar ish-kryeministrin Sali Berisha për ditëlindjen e 75-të të tij.

“Gëzuar ditëlindjen doktor Berisha! Urimet më të ngrohta e të përzemërta! Edhe 100 vite të tjera me shëndet e lumturi!
Suksese dhe mbarësi! Për Ju ka vetëm një stinë: PRANVERË!“, shkruan presidenti Meta në urimin e tij publik. Mësohet se buqeta e presidentit Meta për ish-kryeministrin, Sali Berisha ka 75 trëndafila të bardhë! Përveç tufës së trëndafilave, presidenti Meta si dhuratë për ish-kryeministrin Sali Berisha ka dërguar edhe një shishe verë ‘Kallmet’

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button