Showbiz

Foto/ Të gjithë sytë nga Rita Ora! Me një buqetë lule në dorë duket super stil rrugëve të Italisë

Rita Ora siguroi që të gjithë sytë ishin tek ajo teksa doli në rrugët e Veronas, Itali përpara një konference për shtyp të martën.

Këngëtarja, 32 vjeç, u shfaq super në formë, ndërsa kishte veshur një xhaketë blu xhins që nxirrte në pah belin e saj të tonifikuar. Ylli me origjinë shqiptare e kombinoi atë me një mini fund dhe rrip të ngjashëm.

Duke e bërë edhe më perfekte dukjen e saj ajo ka veshur edhe një palë çizme blu të hapur dhe një palë syze dielli transparente. Për të mos mjaftuar Rita mban një buqetë me lule në duar.

Për flokët ka zgjedhur që t’i mbajë të lëshuara me onde, ndërsa e kompletoi look-un e saj me një grim të lehtë.

Kjo dalje e saj vjen pasi Rita zbuloi shpresat e saj për të krijuar një familje, duke thënë se do të donte të kishte një fëmijë. “Unë bëj të doja të kisha fëmijë kur të jetë koha e duhur”, tha ajo në emisionin National Geographic.

Rita dhe Taika u martuan në shtëpinë e këngëtares në Los Angeles në gusht 2022 në një ceremoni të improvizuar që ata e planifikuan vetëm dy javë me tetë persona të pranishëm.

Muzikantja foli kohët e fundit se si burri i saj është forca shtytëse pas albumit të saj të ri  You & I.

Ajo tha për The Sydney Morning Herald se në burrit të saj, regjisorit nga Zelandës e Re nxori në pah krijimtarinë e saj dhe se ai e inkurajoi atë që të përfshijë shumë në proceset e shkrimit të këngëve.

 

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close