Showbiz

FOTO/ Të gjithë ‘turren’ pas banorit më të preferuar në BBV, Oriola Marashi bën ‘golin’ dhe na prezanton me ‘Luizin e saj’

Si duket Luizmania, ka infektuar këdo kënd të madhe e të vogël, personazhe publik e qytetarë të thjeshtë. Kjo gjë shihet nga postimet e shumta ku ‘gëlojnë’ rrjetin me postime nga me të ndryshme të Luizit.

Së fundmi modelja e njohur Oriola Marashi ka publikuar një foto me stilistin e saj Giorgio Branduardi të cilin e uron për ditëlindje.

Ndërkohë që në postimin pasardhës ajo shkruan: Ky është Luizi im. Faktikisht na bën të mendojmë se Oriola e quan stilistin Luizin e saj pa modelit të ngjashëm të flokëve.

Që pas Luizit shumica e djemve lyen flokët në ngjyrë platin, ku u kthye menjëherë edhe në trend.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close