fbpx
Showbiz

FOTO/ Valer Kolnikaj ja kërkon publikisht Albi Nakos, flasin me euro

Dhe pak ditë dhe në tv Klan do të fillojë programi ‘Dance with me’ ku protagonsitë do të jetë dhe ish banori i Big Brother-it Valer Kolnikaj.

E ndërsa juria e programit ka ndryshime, koreografi i programit sërish do të jetë balerini i njohur Albi Nako  i cili duket se ka filluar punën me konkurentët e rinj.

Në një postim në Instagram, Valeri dhe Albi nuk e kanë për turp të diskutojnë ofertat dhe çmimet për një natë në çift. “A na lejohet ne?”- shkruan Valer Kolnikaj për balerinët që Albi ka nxjerrë në profilin e tij, dhe përgjigja e koreografit është e menjëhershme:

“50 euro po 100 euro dhe mund t’i puthësh. Paguaj 250 euro dhe si ofert ke edhe Tan Bramën”.

Ndërsa ish-banori i Big Brother pa komplekse , ‘ja lyp’ Albi Nakos publikisht.

“Po ty me sa? Hahahaha se për Tan Bramën s’kam pse të mendoj për ofertë, sidomos pas provave të sotshme”,- shkruan Valer Kolnikaj në profilin e koreografit, në rrjete sociale.

Me sa duket personazhet kanë krijuar miqësi mes tyre, dhe nuk ngurojnë të diskutojnë dhe tema të tilla.Syri.net

Image

Image

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button