Showbiz

FOTO\Luan mendsh Trixa, Donaldi e zëvendëson

Një krisje është parë mes çiftit më të ri të krijuar në shtëpinë e BBV, i cili ka bërë bujë me historinë e tyre. Pikërisht Donald Veshaj, pas gjithë vendosmërisë që tregoi për këngëtaren Beatrix Ramosaj, i është larguar kësaj të fundit pas bisedimit me vëllain e tij Romeon. Ky i fundit e vizitoi në shtëpi dhe i ndryshoi të gjithë marrëdhënien e çiftit.

Këtë ftohje e konstatoi edhe këngëtarja e cila sot pyeti aktorin se nuk i dukej si ditët e tjera. Ai i tha se kishte shumë gjëra në mendje dhe sërish nuk iu afrua dhe i refuzoi puthjen. Duket se Donaldi e ka zëvendësuar afrimitetin dhe puthjet që i jepte Beatrixës me hobin e tij, pikturën.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: