Showbiz

FOTO\Pasi i tha Fifit që e shikonte si motër, vjen reagim i motrës së Granitit

Pas spektaklit të mbrëmshëm të “Big Brother Albania VIP”, raportet mes këngëtares Fifi dhe futbollistit, Granit Cana nuk janë siç kanë qenë më parë. Pas spektaklit të mbrëmshëm të “Big Brother Albania VIP”, raportet mes këngëtares Fifi dhe futbollistit, Granit Cana nuk janë siç kanë qenë më parë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: