Showbiz

Fotot/ Luizi i bën super dedikim romantik Kiarës mes qindra fansave

Fituesi i Big Brother VIP, Luiz Ejlli ka pasur koncertin e tij të parë së bashku me reperin e njohur, Noizy, të cilin e ka përmendur shumë në shtëpinë më të famshme në Shqipëri.

Luizi ka kënduar para qindra fansash, duke ngjitur në skenë dhe bashkëshorten e tij, Kiara Tito. Ai i ka dedikuar moderatores së njohur këngën e shkruar posaçërisht për të “Me ty”.

Publiku ka kënduar njëzëri me këngëtarin duke u krijuar një atmosferë.

Luiz Ejlli u shpall fituesi i Big Brother VIP 2, ndërsa brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri gjeti dhe dashurinë.

Natën finale ata kurorëzuan lidhjen e tyre në martesë, në bashkinë e Tiranës.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close