fbpx
Showbiz

FOTO+VIDEO/ Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj nuk “fshihen” më. Çifti më të lumtur se kurrë

Këngëtarja e njohur, Jonida Maliqi dhe aktori i humorit, Romeo Veshaj, nuk e fshehin më dashurinë e tyre, ndërsa duket se po shijojnë ditë të bukura.

Çifti janë larguar nga Shqipëria për disa ditë pushimesh jashtë vendin, e copëza nga ditët e tyre, këngëtarja i ka ndarë dhe me ndjekësit në Instagram.

Dyshja u përfolën prej disa kohësh për marrëdhënie mes tyre, dhe të ndarë apo të bashkuar, ata u bënë një ndër çiftet më të komentuar të show-bizz. Megjithatë, tani gjërat janë të qarta, këngëtarja dhe aktori i humorit janë bashkë, dhe duken më të lumtur se kurrë.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button