fbpx
Showbiz

“Frymëmarrja ime”, Mozzik emocionon me fjalët dedikuar së bijës

Mozzik është padyshim një ndër reperët më të suksesshëm shqiptar. Përpos karrierës, reperi është komentuar shumë dhe për raportin me Loredanën me të cilën ka një vajzë. Mozzik ka folur gjithmonë për raportin dhe lidhjen e ngushtë që ka me të bijën, Hanën.

Së fundmi, reperi ka ndarë me ndjekësit në rrjete sociale një imazh ku shfaqet i qeshur krah së bijës, ndërsa ka bërë dhe një dedikim të ëmbël për të. “Ëngjëlli im, frymëmarrja ime, jeta ime“, ka shkruar reperi. Kujtojmë që autori i hitit “Madonna” është komentuar gjithashtu se është rikthyer sërish me Loredanën. Një video e shpërndarë në rrjete sociale, ku dyshja shihen pranë njëri-tjetrit në një qendër tregtare në Gjermani, ka shtuar dyshimet se bashkuar.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button