Showbiz

Gazetarja shqiptare: Më ka mbetur në mendje ëndrra me Edi Ramën

Gazetarja kosovare Sasa Hoda ishte pasditen e sotme në një lidhje direkte për emisionin “Ftesë në 5”. Gjatë intervistës ajo u shpreh se gjatë ditëve të karantinës ka parë në ëndërr kryeministrin Edi Rama. Në ëndërr Edi Rama kishte shkuar ta takonte.

Më pas dyshja kishin biseduar dhe kishin qarë hallet me njëri-tjetrin. “Më ka ngelur në mendja ëndrra me Edi Ramën. Zakonisht shoh shumë ëndrra dhe të gjitha i mbaj mend, kur zgjohem nga gjumi i komentoj. Gjatë karantinës kam parë ëndërr me Edi Ramën, erdhi të më takonte. Nuk e di ku kemi qenë vetëm di që u takuam. Kishte shumë njerëz edhe erdhi direkt më takoi mua, kërkoi të bisedonim bashkë edhe qamë hallet”, ka treguar Hoda.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close