Showbiz

Geteori dhe Marina u bënë prindër për herë të parë

Marina dhe Getoari janë bërë sot prindër për herë të parë. Vogëlushja e tyre ka ardhur në jetë ditën e sotme në spitalin ‘Amerikan 3’ në kryeqytet.

Sipas gazetës “Express” mësohet se emri i vogëlushes është Marget, e që duket se është kombinim i emrit të Marinës dhe Getit.

Në fund të muajit Gusht, moderatorja e njohur Marina Vjollca konfirmoi shtatzëninë e saj. Pak ditë më parë ishte vetë Marina që zbuloi dhe dhomën e zbukuruar të së bijës.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: