Showbiz

Giuseppe nuk përmbahet, tenton të puthë ‘me zor’ Shqipen në mes të studios (Video)

Dje në “Përputhen+40” Giuseppe tentoi të puthte Shqipen në buzë, pasi i tha “Do që të të puth tani?”. Mirëpo, pas disa tentativa që shkaktuan shumë të qeshura në studio, ai u dorëzua.

Shqipja nuk e lejoi ta puthte, duke e larguar me duar. “Nuk ke bërë shkollën për të më puthur”, i tha ajo. Kujtojmë se dyshja kanë dalë bashkë në takime dhe Giuseppe ka shprehur pëlqimin e tij për të.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: