Showbiz

Gjest i turpshëm! Elvana injoron fansen e vogël me lule në dorë, vogëlushja plas në të qara (Video)

Elvana Gjata fitoi çmimin e dytë në festivalin e 53 të këngës në RTSH. Ajo u mërzit shumë dhe zgjodhi të largohet nga skena duke zgjedhur te mos prononcohet për asnjë media. JOQ ka publikuar një video, jashtë Pallatit të Kongreseve, ku shihet një fanse e Elvanës, e cila është me lule në duar, kërkon që t’ja dhurojë këngëtares por kjo e fundit e refuzon. Siç shihet edhe në videon e mëposhtme, vajza e vogël i shkon tek dera e makinës Elvana Gjatës për t’i dhënë lulet por kjo e fundit, nuk i hap as xhamin për t’ja marrë. Vogëlushja dëshpërohet nga veprimi i këngëtars dhe nis të qajë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close