Showbiz

Granit Xhaka dhe Leonita bëhen prindër për herë të parë

Mesfushori shqiptar i skuadrës së Arsenalit, Granit Xhaka, sot(e hënë) është bërë baba për herë të parë. Bashkëshortja e tij, Leonita, sot ka lindur fëmijën e parë dhe është vajzë, njëherëshi çifti Xhaka janë bërë prindër për herë të parë.

Kapiteni i Arsenalit dhe Kombëtares së Zvicrës ka postuar një foto në llogarinë e tij zyrtare në rrjetin social ‘Facebook’. “Mirë se erdhe princesha jonë e vogël, nëna dhe babi të duan” – ka shkruar Xhaka krahas kësaj foto.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button