Showbiz

Graniti dhe Fifi të lumtur edhe pas daljes nga Big Brother Vip

Fifi dhe Granit, dyshja e shumë komentuar gjatë qëndrimit në shtëpi e Big Brother Vip, janë takuar dje në festën e televizionit Top Channel që shënon 20 vjetorin e krijimit. Granit Cana, ka postuar në story e tij në Instagram, teksa shihet duke qëndruar me Fifin dhe këndojnë së bashku.

Të dy shihen duke kënduar projektin muzikor “Drenusha” derisa momentin e shoqërojnë edhe me buzëqeshje.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: