Showbiz

Grida Duma ngre temperaturat në Jalë me të rinjtë e LSI

Ish deputetja e PD, Grida Duma ishte e ftuar nderi ne kampin e te rinjve te LRI ne Jale.

Blogeri i njohur Olti Curri ka shpërndarë  në rrjetet sociale foto ku shihen bashkë Duma dhe kryetarja e LSI Monika Kryemadhi.

‘Ne qofte se do qe diçka te thuhet, kerkoja nje burri. Ne qofte se do qe diçka te behet, kerkoja nje gruaje…’, shkruan Olti krah fotos.

Pak më vonë, blogeri ka shpërndarë një foto tjetër me Gridën duke nxjerr në pah se dhe ai është nga Durrësi ashtu si demokratja.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close