Showbiz

“Gruaja ime të ka fiksim”, Atdheu tregon sikletin që i ndodhi me çiftin

Konkurrenti i “Përputhen”, Atdhe Xharavina ishte i ftuar së fundmi në emisionin “Glamour Zone”, ku gjatë intervistës rrëfeu një moment të sikletshëm që i ka ndodhur pas famës.

“Ishte një çift, në moshë të mesme. Burri vjen e më kërkon të bëjmë foto. Pranova. Dhe më tha: ‘Jo me mua, me gruan se të ka fiksim’. Ai përdori term të gabuar, se e pashë që i iku zëri kur e tha. Më pas më kërkoi falje dhe më tha që gruaja e tij më ka parë në televizor dhe më pëlqen si personazh, por mua më iku fytyra”, tregoi Atdheu.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: