fbpx
Showbiz

Habit Mariza Ikonomi, ‘propozon’ dy këngëtarë live në tv: Do i puthja në buzë

Këngëtarja e njohur, Marina Ikonomi, ka qenë e ftuar në emisionin ‘You&Me’ me Julkën dhe Arditin. Përveç intervistës, Mariza u bë pjesë e disa lojërave, ku u zbuluan edhe shumë të fshehta nga jeta e saj. Në lojën ‘Do e doja s’do e doja’, këngëtarja u pyet nga Julka për personazhat e famshëm të cilët ishin klasifikuar në kategori të ndryshme.

Kështu për tu puthur në buzë Marizës iu ofruan tre opsione: Florian Agalliun, Landi i ‘Ëest Side Family’ dhe Floriana Garo. Këngëtarja zgjodhi për të puthur në buzë Florin dhe Landin pasi siç tha dhe ajo janë shumë simpatikë.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button