Showbiz

‘Hë shpirt’, Jonida i tërheq vëmendjen aktorit Vlonjat në plazh (Video)

Jonida dhe Romeo janë jo vetëm një nga çiftet më të dashur për publikun, por tashmë prej kohësh janë kthyer edhe ndër më të komentuarit. Së fundmi çifti ka nisur pushimet dhe ndodhen në jug të vendit. Nga atje Jonida ka postuar disa video ku në njërën zbulon se ndodhet në shoqëri edhe të balerinës Isida Mollaymeri.

Ndërsa në një video tjetër, ajo filmon Romeon, i cili shfaqet duke parë në telefon.  Jonida kërcet gishtat për t’i tërhequr vëmendjen dhe Romeo i përgjigjet plot dashuri: “Hë shpirt”.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: