Showbiz

Hueyda prezanton të dashurin e ri

Hueyda El Saied vetëm 1 vit më parë do të pranonte publikisht për mediat në Shqipëri se ajo dhe partneri i saj Mishel i dhanë fund lidhjes së tyre pas 5 vitesh bashkëjetesë. Siç pranoi edhe vet showgirl-i, lidhja e tyre kishte marrë fund pas tradhëtisë së ish-bashkëshortit. Ata të dy bashkë kanë edhe një djalë të quajtur Gabriel gati 3 vjeçar.

Mirëpo kjo tradhti i përket së shkuarës. Ish-balerina ka gjetur sërish lumturinë në krahët e të dashurit të saj të ri. Ka qenë vetë Hueyda, që ka pranuar se tashmë është më e lumtur se kurrë. Ajo ka publikuar edhe një foto në Instagram me të dashurin e saj, foto të cilën e ka shoqëruar me një zemër të kuqe.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close