Showbiz

Humb njeriun e dashur të familjes, moderatori i njohur shqiptar në ditë zie

Flor Gjini është një ndër moderatorët e rinj më të sukseshëm të momentit. Ai shfaqet çdo të dielë në spektaklin ‘E diell’ dhe së fundmi në ‘Pushime On Top’ përkrah Ori Nebiaj.

Mirëpo pak orë më parë, Flori ka ndarë me të gjithë ndjekësit në Instagram një lajm vërtet të trishtë.

Mësohet se është ndarë nga jeta gjyshja e tij, duke lënë një boshëllëk të madh te moderatori.

‘Kohët e fundit, e kemi pasur shumë të rallë ritualin tonë të masazhit, por e ndjej prekjen tënde gjyshe. Do më mungosh’, ka shkruar Flori.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close