Showbiz

I martuar tre herë dhe me të shkuar të errët, kush është 43 vjeçari i “Përputhen”

Mbrëmjen e djeshme në “Për’puthen Prime” u prezantuan konkurrentët e rinj të “Për’puthen +40”. Si fillim i janë bashkuar programit 4 zonja nga mosha 40-64 vjeç. Nga ana tjetër programit ju bashkuan edhe 6 zotërinj, të cilët do të kenë mundësinë të njihen me 4 zonjat.

Zotëria i fundit që ju bashkua “Për’puthen +40” për puntatën e parë ishte Armando Abazi 43 vjeç, i cili tha se është me profesion arsimtar dhe se jeton prej vitesh në Itali.

Por siç mësohet, Abazi është prezantuar ndryshe nga seç është në të vërtetë. “Armando nuk ka jetuar jashtë sikurse u paraqit në klip, madje edhe profesioni të cilin tha se është arsimtar nuk e ushtron një profesion të tillë”, bëjnë me dije burime të sigurta për ‘Real News’.

Sipas këtyre burimeve, 43-vjeçari mund të ketë udhëtuar, por jo të ketë jetuar jashtë Shqipërisë. Gjithashtu mësohet se Armando është divorcuar 3 herë dhe biles është denuar për dhu në në familje.


Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: