Showbiz

I plotësohet dëshira Pm, Sara lë sonte shtëpinë e ‘BBV’

Të nominuarit për këtë javë ishin Sara dhe Dagz. Arbana tregoi se cili është eliminuar.

Ajo e cili doli nga shtëpia është Sara. Kjo erdhi pasi ishte më pak e votuar sesa Dagz

Blogerja është larguar mes lotësh nga shtëpia më e famshme në Shqipëri dhe është përqafuar me të gjithë banorët.

Padyshim ky largim ka gëzuar më së shumti Dj PM, i cili nisi një romancë me Sarahn gjatë qëndrimit në shtëpi, romancë kjo që është destinuar të nisë jashtë ambienteve të shtëpisë, e konfirmuar kjo nga dyshja.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close