Showbiz

I publikuan fotot nga Dubai, Shqipja zbulon kush është “sheiku” me të cilin po kalon pushimet (Foto)

Prej ditësh Shqipe Hysenaj po kalon pushimet në Dubai nga ku nuk ka nguruar të publikojë foto e pamje nga vendet luksoze. Por ish-konkurrentja e “Përputhen” poston gjithmonë vetëm veten e saj në Isntagram duke ngritur dyshime te ndjekësit se me kë po I kalon pushimet. Ndërkohë ditën e djeshme në rrjet qarkulluan me shpejtësi foto të paparazzit të shkrepura nga Dubai ku aludohej se Shqipja është me të dashurin.

Por nuk ka vonuar reagimi i saj e cila është shprehur edhe e indjinjuar për këto thashetheme të pa vërteta. Në fakt ajo ka treguar se ndodhet me vëllain e saj dhe e ka bërë për herë të parë publik.

“Ju prezantoj me vëllain, “sheikun, të dashurin”, Ilir Hysenaj”, ka shkruar ajo me ironi.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: