Showbiz

I riu kinez kërkon të dashur në Shqipëri, habit me atë që thotë për vajzat shqiptare (Video)

Në studion e emisionit “Shqipëria Live”, ditën e sotme ishte i ftuar Andi. Andi është me origjinë nga Kina dhe në vendin tonë ndodhet për të studiuar gjuhën shqipe. Krahas studimeve, Andi punon dhe si agjent turistik. I pyetur nga moderatorja Erjona Rusi se a ka një të dashur shqiptare, Andi u përgjigj se ende jo, por shpreson që ta gjejë një të tillë. Madje ai habiti me deklaratën duke thënë se vajzat shqiptare nuk kanë dëshirë të martohen me djem të huaj. “Më duket se ato nuk kanë qejf të martohen me djem të huaj”, tha Andi.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: