Showbiz

I ze vendin Arjanit/ Perputhen me ndryshime te reja…

Mbrëmja e sotme në “Përputhen Prime” pritet të ketë mjaft debate dhe të reja, teksa publiku që ndjek programin pret të flitet edhe për çështjen e Andit, Teas dhe Beartit.

“News31” mësoi pak ditë më parë se opininistë të mbrëmjes së sotme, përveç Arjan Konomit, do të jenë Elona Duro dhe një pastor, i cili do të zëvendëdojë Fatma Haxhialiun. Gjithsesi duket se kjo e fundit nuk do të shkëputet nga emisioni, ndoshta do bëhet pjesë e përhershme e tij (?)

Këtë e themi për shkak të një prej postimeve të fundit të gazetares. Ajo i thotë ndjekësve se do të mungojë emisionin e sotëm, por do të jetë nesër në studio.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close