Showbiz

“Ik gjej burrë, k****! Do ia nxjerr dashnorët Zhaklinës, më shani tani”/ Degradon situata në ofendime dhe fyerje personale LIVE në emision

Puntata e djeshme në emisionin ‘Ftesë në 5’ ishte e mbushur me ofendime. Në studio po diskutoheshin propozimet e avokates Migena Balla për ligjërimin e poligamisë në Shqipëri. Blogerja dhe gazetarja Zhaklni Lekatari dhe historiani Olsi Jazexhi, debatuan me njëri-tjetrin, duke e cuar përballjen në ofendime personale.

‘Ti ishe vajzë e hajrit, do ishte grua e mirë në Kosovë, po u ndave, erdhe këtu hape blogje seksi. Ajo është një copë injorante që ka një blog seksi. Ik martohu, ik gjej një burrë aty, K***’- tha Jazexhi, i cili iu drejtua moderatores: Ajo më ofendoi më tha antishqiptar.

‘Të ka hy shejtani në bark, të duhet me të cu në nja hoxh me të këndu, të nxjerrin si aktore pornografike në emisione’ – i thotë më tej Jazexhi, duke mos u ndaluar e vijuar: Po deshët ia nxjerr të gjithë dashnorët Zhaklinës…

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close