Showbiz

Iliri e kalon provën, mes lotësh flet me vajzën e tij pas mbi 52 ditësh izolim

Gjatë kësaj jave, Ilir Shaqirit iu vu një provë që duhej ta kryente për të pasur mundsi kontakti me vajzën e saj. Në spektaklin e sotëm ( e premte) u transmetua se Iliri e kakaluar me sukses provën dhe kështu vëllau i madhë e bëri telefonatën. Në mes lotëve balerini foli me vajzën e saj pas 60 ditësh izolim në shtëpinë e famshme.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: