Showbiz

Injorojnë Shqipen, Andi dhe Melisa puthen në emision live

Melisa dhe Andi janë të ftuar në rubrikën “Trotuar”, të emisionit E Diell në TopChannel, ku folën edhe njëherë për dashurinë e tyre. Pas ‘fjalimit’, të dy ata shkëmbyen një puthje në mes të studios, duke injoruar sulmet e Shqipes.

Më herët në emision ajo akuzoi Melisën se e ka bërë vetëm për klikime çdo gjë në emision. Melisa dhe Andi u ‘sulmuan’ gjatë kohës që ishin në emision, se ishin të lidhur, thashetheme që nuk u pranuan asnjëherë nga çifti.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: