Showbiz

Intervista e parë e Kejvinës, pas shpullës ndaj Luizit! Kush banor lë shtëpinë këtë javë?

Kejvina Kthella ka dalë publikisht në një intervistë televizive për ‘Fun Club’.

Ajo ka folur për largimin e saj nga shtëpia e Big Brother pas dënimit që mori nga Vëllai i Madh, për shpullën kundrejt Luizit.

Kejvina tregoi më shumë për  gjendjen e saj emocionale, si dhe përkeqësimin e shëndetit të babait të saj pas gjithë komenteve negative.

Ajo gjithashtu  ka komentuar lojën e disa prej banorëve, si dhe hatërmbetjen me Kiarën.

Sipas saj, Kiara është banorja më e shtirur brenda shtëpisë.

 

 

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close